آرشیو دسته بندی

تیتر یک

سهم ۲.۵ درصدی کودکان از اکران ۹۸

فیلم‌های کودک و نوجوان طی ۷ ماه گذشته، تنها سهمی ۲.۵ درصدی از مجموع فروش سینماها در سال ۹۸ را از آن خود کرده‌اند که با توجه به ظرفیت فروش فیلم‌های این گروه سنی، این سهم اندک قابل تأمل است.
بیشتر بخوانید...

“۴ دروغ بزرگ” برای توجیه تصویب طرح “افزایش حداقل سن ازدواج”

بیش‌ترین مرگ‌ و میر مادران در زایمان به روش سزارین رخ داده‌ و به پایین بودن سن ارتباطی ندارد؛ دخترانی که در سنین پایین ازدواج می‌کنند، احتمال بقای ازدواج بیشتری دارند در حالیکه ازدواج پس از ۳۰ سالگی، ریسک طلاق را بیش‌تر می‌کند و ...
بیشتر بخوانید...

آماده‌سازی تمام ظرفیت‌ آستان قدس برای پذیرایی از زائران پیاده دهه آخر صفر

سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی در همایش سراسری مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده حضرت رضا(علیه السلام) از آمادگی کامل و بسیج تمامی ظرفیت‌های آستان قدس رضوی برای خدمت رسانی به زائران پیاده بارگاه رضوی در ایام آخر صفر خبر داد.
بیشتر بخوانید...

هشتک «الحسین یجمعنا» را جهانی کنید

رئیس کارگروه رسانه کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین از همه زائران و عموم مردم خواست با به اشتراک‌گذاری زیبایی‌های اربعین و استفاده از هشتک «الحسین یجمعنا» به ترند شدن رویداد اربعین و شکستن بایکوت رسانه‌ای این رویداد کمک کنند.
بیشتر بخوانید...

شناخت ما از امام زمان(عج) کوچه بازاری نباشد

عضو هیئت علمی مرکز تخصصی مهدویت با تأکید بر لزوم شناخت مبتنی بر قرآن و روایات از امام زمان(عج) تصریح کرد: شناخت ما نباید کوچه و بازاری و آمیخته با خرافات و اغلاط باشد، بلکه باید مبتنی بر آیات قرآن و روایات باشد.
بیشتر بخوانید...