آرشیو دسته بندی

صحن جمهوری

مخالفت اهل بیت(ع) با سبک برخی عزاداری هاست نه اصل آن

این یک شیطنت و پوستین وارونه پوشاندن بر حقایق است، بنابراین ما نباید مسایل را به همدیگر آمیخته کنیم بلکه باید حق هر مطلب را در جای خود ادا کنیم و تعریض و نقد یک سنت جاهلی را به سمت عزاداری اباعبدالله (ع) نبریم.
بیشتر بخوانید...

جلسات حسینی؛ بهترین فرصت برای بیان مفاهیم قرآن

استاد حوزه علمیه قم گفت: وظیفه داریم امام حسین و اهداف آن حضرت را آنگونه که هست بیان کنیم نه آنگونه دلمان می‌خواهد. امام حسین را نباید حزبی و سیاسی کرد. امام حسین شخصیت همگانی هست. امام حسین یک الگوی مناسب برای تمام آزادی خواهان دنیاست؛…
بیشتر بخوانید...

علاقمندی کلیسا به همراهی با مسجد در ورود دوستی و محبت به زندگی مردم

رمزی گرمو با تاکید بر ضرورت برجسته سازیِ اشتراکات اسلام و مسیحیت در جریان مبارزه با انحرافات دینی، گفت: کلیسا درصدد است پیام خدا بر مبنای دوستی و محبت را در زندگی تجلی دهد و در این باره به همراهی اسلام و مساجد نیز امید دارد.
بیشتر بخوانید...

دشمن از طریق فضای مجازی می خواهد واقعیت دین و اهل بیت(ع) را وارونه نشان دهند

تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر، نمونه هایی از برائت از دشمنان هستند و باید همه دولتمردان از آنها درس بگیرند.
بیشتر بخوانید...

ضرورت مراقبت از گفتارهایی که ایمان را می‌ربایند

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی معتقد است وقتی رعایت اخلاق در گفتار از سوی مسئولان جامعه و کسانی که محاسن بیشتر و پیشانی پینه بسته‌ای دارند، صورت نگیرد، تأثیرات به مراتب بدتری بر باورهای عموم مردم دارد.
بیشتر بخوانید...