زیارت امام تصویری از جلوه معنویت است

معاون اتحادیه صنعتگران و کارفرمایان استان خطای ترکیه در حاشیه تشرف به حرم مطهر رضوی گفت: زیارت امام رضا(ع)، جلوه ای از معنویت اجتماعی را به تصویر می‌کشد.

به گزارش «باب الجواد» و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، احمد اورکوت، همراه هیئت ۱۳ نفری از اعضای فدراسیون صنایع و کارفرمایان استان خطای کشور ترکیه به حرم علی بن موسی الرضا(ع) مشرف شدند و از نزدیک با موزه ها، صحن ها، رواق های حرم مطهر و مرکز نمایشگاه ها و همایش های آستان قدس رضوی آشنا شدند.

احمد اورکوت که برای سومین بار به این آستان مشرف شده است، اظهار کرد: شهر مشهد بسیار بزرگ و وسیع است و حضور میلیونی زائران و مسافران که برای زیارت امام هشتم(ع) وارد این شهر می شوند، بر رونق و زیبایی این سرزمین افزوده است.
وی ادامه داد: حضور در این مکان مقدس، از افتخارات بزرگ زندگی‌ام است. زیارت این امام همام حسی دوست داشتنی و تکرار نشدنی به انسان منتقل می کند. من در آن دنیا بیشتر از هر جایی به امام رضا(ع) و دعای ایشان نیاز دارم.
معاون اتحادیه صنعتگران و کارفرمایان ترکیه در حاشیه بازدید از مجموعه آستان قدس رضوی ابراز کرد: صحن ها، رواق ها، نقش و نگار زیبای دیوارها، هنر اصیل ایرانیان را به نمایش می گذارد و با بازدیدی که انجام شد، به قدمت و تاریخ این مجموعه عظیم پی بردیم.
وی به فعالیت ها و اقدامات مختلف آستان قدس رضوی و معرفی گوشه‌ای از این خدمات در نمایشگاه دائمی این مجموعه اشاره و عنوان کرد: توجه و اهتمام این مجموعه عظیم به امور اقتصادی، فرهنگی، کشاورزی، صنایع غذایی، دارویی، درمانی و …. ستودنی و تحسین بر انگیز است.
احمد اورکوت، با تشکر و قدردانی از خدمات این آستان مقدس به زائران غیر ایرانی، افزود: گستردگی خدمات ارائه شده از سوی مسئولان و خادمان این بارگاه منور، مثال زدنی است. در بازگشت به کشورم به تمام دوستان و آشنایانم توصیه می کنم به این کشور سفر کنند و از زیارت این امام همام بهره مند شوند.
انتهای پیام/.

مطالب مرتبط