یاد «مدافعان حرم» را زنده نگهداریم

حمیدرضا پگاه، هنرپیشه تلویزیون و سینما گفت: خوشحالم که به خاطر زحمات، جانفشانی ها و حضور مدافعان حرم برای امنیت ما جشنواره مدافعان حرم برگزار می شود.

به گزارش «باب الجواد» و به نقل از سایت خبری آستان نیوز، از وقتی باب صحبت و قدردانی از کار بزرگی که مدافعان حرم یا به قول رهبری مدافعین حریم بر سر زبانها افتاده بسیاری از چهره های شناخته شده عرصه سیاست و فرهنگ و هنر به هر طریقی که میتوانند مراتب قدردانی خود را از کار بزرگی که آنها در جهت امنیت کشور و ناموس خود انجام می دهند ابراز می دارند.

ابتدا به همین مناسبت جشنوارهای با نام «مدافعان حرم» شکل گرفت که در پی آن افراد زیادی پای کار آمدند و یا پیام هایی را برای جشنواره ارسال کردند؛ حمید رضا پگاه دیگر بازیگر سینما و تلویزیون نیز پیامی را در این باره منتشر کرد:

«امیدوارم با برگزاری این جشنواره، از مدافعان حرم سپاسگزاری کنیم باید به مدافعان حرمی که برای این مرز و بوم از جانشان می گذرند نگاه جدی تری شود. خوشحالم که به خاطر زحمات، جانفشانی ها و حضور آنها برای امنیت ما این جشنواره برگزار می شود.
امیدوارم که بتوانیم با برگزاری جشنواره مدافعان حرم یاد آنها را زنده نگه داریم و اندکی از آنها سپاسگزاری کرده باشیم.
در نهایت امیدوارم با عجله، برگزاری جشنواره را خراب نکنیم و به آن عمق بدهیم.»
این بازیگر در تلویزیون با سریال های تفنگ سرپر (در نقش غیبیش) و آخرین گناه و در سینما با بازی در فیلم این زن حرف نمی زند، مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط