حفظ هویت اسلامی جهاد کبیر است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حفظ هویت اسلامی و اطاعت نکردن از سبک زندگی نظام سلطه، جهاد کبیر است و دنیای استکبار همواره از این امر در هراس بوده است.

به گزارش «باب الجواد» و به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی، عصر یکشنبه در اولین همایش طلایه‌داران بصیرت در محل سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک هویت مانا است، افزود: انقلاب اسلامی ایران یک هویت مانا و زنده است زیرا هیچ‌کس علیه یک انقلاب مرده توطئه نچیده و سودای مبارزه با آن را ندارد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حفظ هویت اسلامی و اطاعت نکردن از سبک زندگی نظام سلطه، جهاد کبیر است و دنیای استکبار همواره از این امر در هراس بوده و علیه هویت اسلامی توطئه‌چینی کرده است.

خاموشی بابیان اینکه در همه عرصه‌ها باید انقلابی باشیم، ادامه داد: باید پویایی و سرزندگی نظام را پاس بداریم و آن را حفظ کنیم.

وی بابیان اینکه باید در همه عرصه‌ها انقلابی بوده و در راستای تحقق این اصل مهم و اساسی تلاش شود، ادامه داد: دشمن امروز از درون و بیرون سعی در استحاله فرهنگی جامعه ایران دارد و باید برای مقابله با توطئه‌ها در زمینه های مختلف هوشیار و با برنامه باشیم.

خاموشی با تأکید بر اینکه  در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی راهی جز تولید ثروت و سرمایه از درون جامعه نداریم، افزود: انقلابی بودن در عرصه اقتصادی به معنای توجه به اقتصاد مقاومتی و اقتصاد درون‌زا است که برای تحقق این امر مهم باید منافع ملی بر منافع شخصی غلبه داشته باشد تا سرانه ملی تقویت شود.

وی با بیان اینکه برای خروج از اقتصاد تک‌محصولی متکی به نفت، باید به سمت رونق بخشی تولید و صنعت حرکت کنیم، ادامه داد: اقتصاد، کشاورزی و صنایع دانش‌بنیان باید پویا باشد و در مسیر توسعه و پیشرفت با برنامه و هدفمند حرکت کند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه باید بر واردات و خروج ارز از کشور حساس باشیم،  افزود: جهاد اصغر جهاد فیزیکی و  بیرونی در  میدان جنگ است و  جهاد اکبر  در  جامعه امروز، حفظ هویت اسلامی و اطاعت نکردن از سبک زندگی نظام سلطه است.

حجت‌الاسلام خاموشی با اشاره به توان بازدارندگی نظامی ایران گفت: در ابتدای پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کشور در زمینه تهیه کوچک‌ترین  و ابتدایی ترین تجهیزات نظامی با مشکل مواجه بود ولی امروز جوانان و متخصصین ایرانی با تکیه‌بر توان و دانش داخلی به توان بازدارندگی در زمینه تجهیزات نظامی رسیده‌اند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به نحوه استفاده از شبکه‌های مجازی که در خارج از کشور تولید و محتوای آن طراحی می‌شود، متذکر شد: باید دانست که این فرصت در فضای مجازی که به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرارگرفته، ابزاری برای شناسایی ذائقه کاربران است.

خاموشی بابیان اینکه امروز تفکر اسلامی و مکتب اهل‌بیت تا عمق قاره آمریکا پیشروی کرده است، افزود: مکتب اهل‌بیت امروز فطرت‌های پاک را در سراسر جهان به سمت خود جالب کرده و در عمق خاک قاره آمریکا شاهد گرایش به سمت مکتب اهل بیت هستیم.

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط