اول مرداد آخرین مهلت پذیرش آثار نواهای رضوی

معاون هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، از تمدید مهلت پذیرش آثار توسط دبیرخانه جشنواره آواها و نواهای رضوی تا اول مرداد ماه ۹۵ خبر داد.

به گزارش «باب الجواد» و به نقل از روابط عمومی جشنواره آواها و نواهای رضوی، محمد حسین اسماعیلی، معاون هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از تمدید مهلت پذیرش آثار توسط دبیرخانه جشنواره آواها و نواهای رضوی این استان تا اول مرداد خبرداد و گفت: با توجه به استقبال بی نظیر هنرمندان حوزه موسیقی جهت شرکت در جشنواره و درخواست آنان برای تمدید مهلت فراخوان، آخرین مهلت پذیرش آثار و تولیدات هنری  توسط دبیرخانه جشنواره سراسری  آواها نواهای رضوی به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به ظرفیت ها و استعداد های هنری و پتانسیل های بالقوه فرهنگ رضوی در حوزه موسیقی، نخستین جشنواره آواها و نواهای تا کنون با استقبال چشمگیر و حضور خوب هنرمندان این عرصه از اقصی نقاط کشور مواجه بوده است .

قائم مقام دبیر نخستین جشنواره آواها و نواهای رضوی در خصوص ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره نیز گفت: تاکنون بیش از یکصد اثر در بخش های مختلف آواها ، نواها ، تک نمای فرهنگ و مرور آثار به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

اسماعیلی تصریح کرد: دبیرخانه نخستین جشنواره آواها و نواهای رضوی از آبان ماه سال گذشته آغاز به کار کرده است و آثار ارسالی متقاضیان را به صورت منظم وطبقه بندی شده جمع آوری نموده است .

یادآور می شود؛ استان تهران در ایام دهه کرامت و میلاد مسعود امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س)  میزبان برگزاری نخستین جشنواره آواها و نواهای رضوی از سری برنامه های چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)  خواهد بود.

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط