حرم رضوی میزبان ۱۲۰۰ زیارت اولی در دهه کرامت

به میزبانی موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی در دهه کرامت ۱۲۰۰ زیارت اولی از سراسر کشور به زیارت حرم رضوی مشرف می شوند.

به گزارش «باب الجواد» و به نقل از آستان نیوز، مدیر تولید محتوا و محصولات فرهنگی موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی با اعلام این خبر اظهار کرد: در دهه کرامت ۱۲۰۰ زیارت اولی از ۳۰ مرکز استان با بدرقه کاوران های رضوی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

جواد محمدی فاز افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به موضوع رسیدگی به محرومان و مستضعفان، زائران و مشتاقانی که تاکنون توفیق زیارت حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) را نداشته اند، توسط تشکل های زیر سایه خورشید در سراسر کشور شناسایی و به زیارت امام هشتم(ع) مشرف می شوند.
مدیر تولید محتوا و محصولات فرهنگی موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی گفت: تقویت فضای انس با اهل بیت(ع) و فعال سازی ظرفیت ها در حوزه خدمت رسانی به محرومان از جمله اهداف این طرح معنوی است.
محمدی فاز تصریح کرد: این زائران به‌مدت سه روز میهمان حضرت رضا(ع) هستند و از برنامه‌های فرهنگی و مناسبتی آستان قدس رضوی بهره‌مند و میهمان خوان متبرک امام رضا(ع) خواهند شد.
یادآوری می شود؛ موسسه خدمات مشاوره ای، جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی در راستای گسترش سیره رضوی، جشن های مردمی زیر سایه خورشید را طراحی و این جشن ها را با رویکرد افزایش معرفت و شور و نشاط دینی از سال۸۶ تاکنون در سراسر کشور و برخی از کشورهای دنیا برگزار کرده است.

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط