نشست موسسه موعود عصر با موضوع خانواده آخرالزمانی

یکصدو چهارمین نشست از سلسله نشست های فرهنگ مهدوی پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع در تهران، خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ برگزار می شود.

به گزارش «باب الجواد» و به نقل از خبرگزاری مهر، موسسه فرهنگی موعود عصر(عج) به عنوان یکی از بزرگترین پایگاه های فرهنگ مهدوی کشور بر این اراده است که در یکصد و چهارمین نشست از سلسله نشست های فرهنگ مهدوی این موضوع را مورد بررسی قرار دهد و راه کارهای برون رفت از این چالش ها را بیان کند.

از منظر احادیث اسلامی، در آخرالزّمان بنیاد خانوده‌ها به شدّت سست و آسیب پذیر خواهد شد و فسادها، فتنه‌ها و آفت‌های فراگیر این دوران، در متن تمام خانه‌های شرق و غرب عالم نفوذ خواهد یافت و نه تنها فرزندان که پدران و مادران را نیز فراخواهد گرفت “در آخرالزّمان، خواهی دید که پدران و مادران از فرزندان خود به شدّت ناراضی اند و عاقّ والدین شدن رواج یافته است. حرمت پدران و مادران سبک شمرده می‌شود. فرزند به پدرش تهمت می‌زند، پدر و مادرش را نفرین می‌کند و از مرگ آنها مسرور می‌شود و … و هزاران بلایی دیگر که در آخرالزمان بر سر خانواده ها امده و خواهد آمد

در این ارتباط یکصدو چهارمین نشست از سلسله نشست های فرهنگ مهدوی در تاریخ پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت ۱۵:۳۰ در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع در تهران، خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ برگزار می گردد

در این نشست کارشناسان حجت الاسلام رحیم کارگر (عضو هیئت علمی و مدیر گروه آینده پژوهی پژوهشکده مهدویت)، مهندس عقیل ملکی فر(کارشناس مطالعات استراتژیک: آینده شناسی و طراحی سیاست ها و راهبردهای بلندمدت) و استاد اسماعیل شفیعی سروستانی( مدیرمسئول موسسه فرهنگی موعود عصر )به ایراد سخن می پردازند.

موضوعات مورد بررسی در این نشست به شرح زیر است؛

شهوت‌گرایی و لذّت‌جویی

ناهنجاری خانوادگی

عدم احسان در خانواده

کثرت طلاق

بی‌غیرتی خانوادگی

زن‌پرستی

مانع تراشی در تربیت دینی فرزندان

آشناگریزی و همسایه آزاری

حرام‌خوری و آلودگی‌های اقتصادی

لازم ذکر است برای شرکت در این نشست هیچ گونه محدودیت و هزینه ای ندارد و شرکت برای همه علاقه مندان آزاد می باشد و موعود از همگان برای حضور در این همایش بزرگ دعوت به عمل می آورد و حضور همگان را گرمی بخش این محفل صمیمی می داند.

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط