کتاب در آستان کرامت ۳ منتشر شد+دانلود کتاب

رئیس کارگروه محتوایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت از انتشار کتاب «در آستان کرامت۳» ویژه دهه کرامت سال ۱۳۹۵ خبرداد.

به گزارش «باب الجواد» و به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها حجت الاسلام سید محمد صادقی آرمان، گفت: کتاب در آستان کرامت۳ در راستای ارائه محتوای قابل استفاده ویژه دستگاه ها و نهادهای فرهنگی منتشر شده است.

وی با اشاره به آغاز دهه کرامت از اول ذی القعده (۱۴ مرداد ۹۵) همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر گفت: شعار سال دهه کرامت در سال جاری با عنوان «اقدام و عمل جهادی با پیروی از سبک زندگی اهل بیت(ع)» انتخاب شد؛ در این دهه، تمامی روزها دارای عنوانی است که برنامه ها و اقدامات حول آن انجام می پذیرد.

رئیس کارگروه محتوایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با بیان این که کتاب در آستان کرامت۳ محتوای علمی متناسب با روزهای دهه کرامت را در اختیار نهادهای فرهنگی و دینی قرار می دهد، افزود: ایام دهه کرامت در روز نخست با عنوان «کریمه اهل بیت(س) سرمشق سبک زندگی ولایی» نام گذاری شده است. دیگر روز ها نیز به ترتیب با عناوین « قم؛ جلوه ایی زیبا از ایمان و مجاهدت»، «ائمه هدی علیهم السلام ؛ الگوی عدم تبعیت از مستکبران»، « گفتمان سازی در رسانه های ولایی؛ راه ترویج ولایت ائمه علیهم السلام» و « امامزادگان؛ علمداران فرهنگ ایمان و شهادت در سراسر کشور» نامگذاری شده است.

وی افزود: دیگر ایام دهه کرامت نیز به نام های«حضرت احمدبن موسی علیه السلام ؛ مظهر قیام لله و ولایتمداری»، «خاندان موسی بن جعفر علیهم السلام؛ نمونه عملیِ سبک زندگی قرآنی»، «زندگی اسوه های دین؛ سرمشق ابتکار و تکیه بر توان خودی»، «اصلاح الگوی مصرف؛ جلوه پیروی از سیره امامان علیهم السلام»، «آستان قدس رضوی؛ بستر نشر دین و امداد به مستضعفین» و سالروز ولادت امام رضا علیه السلام در روز پایانی دهه کرامت نیز به نام «عالم آل محمد(ص)؛ الگوی رأفت در زندگی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است.

حجت الاسلام صادقی آرمان در پایان خاطرنشان کرد: تا کنون نسخه در آستان کرامت۱ در سال ۹۳ و نسخه در آستان کرامت۲ در سال گذشته منتشر و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

دریافت نسخه pdf

دریافت نسخه word

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط