برپایی نمایشگاه پوستر و نقاشی مدافعان حرم

نمایشگاه پوستر و نقاشی “مدافعان حرم” به همت آفرینش های فرهنگي هنری مسجد مقدس جمکران در نگارستان اشراق برپا شد.

به گزارش «باب الجواد» و به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، نمایشگاه پوستر و نقاشی”مدافعان حرم” با هدف ادای احترام هنرمندان به ساحت شهدای مدافع حرم به همت آفرینش های فرهنگي هنری مسجد مقدس جمکران در نگارستان اشراق برپا شد.

بنابر این گزارش، این نمایشگاه متشکل از آثار هنرمندان در زمینه پوستر و نقاشی با موضوع مدافعان حرم است كه از پنجشنبه هفتم تا ۱۴ مرداد سال جاری، در نگارستان اشراق برپا است.

برخی از این آثار هنری، در ایام نیمه شعبان در کارگاه نقاشی مسجد جمکران و کارگاه پوستر خط سرخ توسط جمعی از هنرمندان جبهه انقلاب فرهنگی طراحی و تولید شده و بخشی از آن نيز، نقاشی های تصاوير شهداي مدافع حرم است که توسط خانواده های شهدا و ایثارگران در مسجد مقدس جمكران نقش شده است.

اين نمايشگاه براي بازديد عموم در نظر گرفته شده و از علاقمندان دعوت مي‌شود تا لحظاتي در فضای هنری که به عطر شهدای مدافع حرم آکنده است، تنفس کرده و از آثار نفیس این هنرمندان بازدید كنند.

گفتنی است، نگارستان اشراق قم، واقع در خيابان شهدا (صفاييه) از هفتم مرداد ماه به مدت یک هفته، پذیرای بازدید عموم مردم از نمایشگاه “مدافعان حرم” است.

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط