سردار یوسف مولایی:

شهدای مدافع حرم باید از بسیاری مسائل دنیوی عبور کنند تا شهید شوند

سردار یوسف مولایی با بیان این‌که در غربت و با دشمن جنگیدن، کار سختی است، گفت: شهدای مدافع حرم باید از بسیاری مسائل دنیوی عبور کنند تا شهید شوند.

به گزارش «باب الجواد» فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در دومین سالگرد شهید مدافع حرم، شهید محسن کمالی دهقان که در مسجد جامع رجایی شهر کرج برگزار شد با اشاره به ارزش و اهمیت شهدای مدافع حرم و نقش تاثیرگذار این شهدا در امنیت کنونی، اظهار داشت: شهدای مدافع حرم دارای چند ویژگی هستند.

سردار مولایی با بیان این‌که دشمنی فعلی در حال حاضر با دشمنی قبلی متفاوت است، تاکید کرد: این دشمن به دنبال خاک نیست بلکه دنبال ایمان و خود افراد است.
سردار یوسف مولایی با بیان اینکه دشمن به دنبال تغییر تفکری است که از اسلام نشأت گرفته است، گفت: دشمن می‌داند که نمی‌تواند در مقابل ذهن فعال انقلابی مبتنی بر اسلام محمدی(ص) مقاومت کند.
وی با بیان این‌که دشمنان در حال حاضر اسلام تحجر و آمریکایی را به وجود آورده‌اند، اضافه کرد: دشمن به چیزی کمتر از نابودی اسلام توجه ندارد و در این مورد اعلام علنی کرده است.
وی ادامه داد: اگر بچه‌های ما در آنجا نجنگند باید در مرزهای خودمان بجنگند و این نادانی است که دشمن را دست کم بگیریم.
سردار مولایی با اشاره به اینکه جنگ الان بسیار منحصر به فرد است و دشمنان شقی‌ترین کارها را انجام می‌دهند، گفت: این جنگ، مدافع ویژه خود را می‌خواهد.
انتهای پیام/ز

مطالب مرتبط