در راستای تجلیل از مقام شهدای مدافع حرم

تئاتر جابر در حرم حضرت معصومه(س) اجرا شد

مسؤول فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها از اجرای تئاتر جابر به همت واحد معارف در سالن امام خامنه ای آستان مقدس خبرداد.

به گزارش «باب الجواد»؛ مریم شهبازی در گفت و گو با پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها از اجرای تئاتر جابر به همت واحد معارف امور فرهنگی خواهران در سالن امام خامنه ای خبرداد.

وی افزود: این تئاتر با هدف گرامیداشت مقام شهدای مدافع حرم با همکاری جمعی از مربیان واحد فرهنگی برای نوجوانان و کودکان به روی صحنه رفت.

مسؤول فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها ادامه داد: در این برنامه ۹۰ کودک و نوجوان دختر حضور داشتند و با اهمیت جایگاه شهدای مدافع حرم و اهمیت کار این شهدا برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) و حرم حضرت زینب سلام الله علیها آشنا شدند.

شهبازی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در میان قشر کودک و نوجوان از دیگر اهداف برگزاری این تئاتر عنوان کرد، اظهار کرد: استقبال کودکان و نوجوانان از این ویژه برنامه بسیار مناسب بود.

وی یادآور شد: یکی از روش های ترویج معارف دینی در واحد فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله به ویژه در رواق کودک و نوجوان انتقال مفاهیم دینی در قالب تئاتر، نمایش عروسکی و پانتومیم برای اثر گذاری بیشتر در میان قشر کودک و نوجوان است.

انتهای پیام/خ

مطالب مرتبط