آیت الله سعیدی:

دشمن از طریق فضای مجازی می خواهد واقعیت دین و اهل بیت(ع) را وارونه نشان دهند

تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر، نمونه هایی از برائت از دشمنان هستند و باید همه دولتمردان از آنها درس بگیرند.

به گزارش «باب الجواد»؛ به نقل از خبرگزاری شبستان، آیت ‌الله سید محمد سعیدی پنجشنبه، ۲ شهریور، در مراسم خطبه خوانی در حرم مطهر که همزمان با هفته دولت و با حضور مدیران استان برگزار شد گفت: یکی از موضوعات مهم توجه به فضای مجازی است، شهید حججی در این زمینه فعالیت داشتند و با این وجود می فرمودند که باید از مراتب پایین عشق که زندگی باشد دل کند تا به‌ مراتب بالای عشق رسید.

وی عنوان داشت: باید همواره بکوشیم تا به خداوند نزدیک شویم و این نزدیکی نیز به برکت محبت به اهل بیت(ع) ایجاد می شود که باید در وجود خود تقویت کنیم.

تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) تاکید کرد: محبت به اهل بیت(ع) همانند یک سکه دو طرفه است که یک طرف سکه برائت از دشمنان اهل بیت(ع) و روی دیگر آن محبت به آن بزرگواران است. یعنی فردی نمی تواند بگوید من محب اهل بیت(ع) هستم اما از دشمنان آنها بیزاری نمی جویم.

آیت الله سعیدی تاکید کرد: باید از دشمنان اهل بیت(ع) برائت جویی کنیم و این برائت نیز سه مرحله قلبی، زبانی و عملی است، اگر کسی در قلبش دشمنی با دشمنان اهل‌بیت(ع) را دارد اما از اظهار آن کوتاه بیاید حتما یک شعبه ‌ای از نفاق در او ایجاد شده است.

وی گفت: دشمنان می خواهند همواره مطالبی که در خصوص اهل بیت(ع) است را وارونه جلوه دهند و از طریق فضای مجازی وارد این عرصه شده اند.

امام جمعه قم تاکید کرد: باید هوشیار باشیم و بدانیم که این اقدامی که دشمنان می خواهند از طریق فضای مجازی به گونه ای عمل کنند که ذائقه مردم را تغییر داده و محبت اهل بیت(ع) را به گونه ای دیگر جلوه دهند، این خطرناک است.

تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر، نمونه هایی از برائت از دشمنان هستند و باید همه دولتمردان از آنها درس بگیرند.

انتهای پیام/خ

مطالب مرتبط