در حاشیه بازدید وزیر ارشاد از مهد کودک «ایران مهر» اکباتان مطرح شد

«دوشنبه های کتاب خوانی» در مهد کودک ها

امروز ۱مهر در حاشیه بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مهد کودک «ایران مهر» شهرک اکباتان تفاهم نامه همکاری بین معاونت فرهنگی وزارت ارشاد و سازمان بهزیستی منعقد و روزی با عنوان دوشنبه های کتابخوانی در برنامه مهدهای کودک گنجانده شد.

به گزارش «باب الجواد»؛ به نقل از خبرگزاری شبستان، امروز ۱ مهر  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی ربیعی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی  از مهد کودک « ایران مهر» در شهرک اکباتان بازدید کردند.

 در حاشیه این  بازدید  و با حضور محمد سلگی سرپرست معاونت فرهنگی وزارت ارشاد  و انوشیروان محسنی رئیس سازمان بهزیستی و معاون وزیر کار،  تفاهم نامه همکاری بین  معاونت فرهنگی وزارت ارشاد و سازمان بهزیستی منعقد شد.

بر اساس این گزارش این تفاهم نامه  به منظور تقدم یادگیری بر آموزش و ایجاد تحولی بنیادین از مهر سالجاری و همچنین اختصاص روز کتابخوانی در مهد کودک ها و البته پر رنگ شدن نقش هنر و ادبیات  در برنامه آموزشی مهدهای کودک منعقد شد.

گفتنی است بر اساس این تفاهم نامه بناشد در برنامه  آموزشی مهد کودک های سرتاسر کشور روزی با عنوان «دوشنبه های کتابخوانی» گنجانده شود.

در انتهای این مراسم از بسته ها و کتاب های آموزشی در زمینه های مختلفی چون ریاضیات و مهارت های زندگی رونمایی شد.

انتهای پیام/خ