سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی خبر داد،

آماده‌سازی تمام ظرفیت‌ آستان قدس برای پذیرایی از زائران پیاده دهه آخر صفر

سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی در همایش سراسری مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده حضرت رضا(علیه السلام) از آمادگی کامل و بسیج تمامی ظرفیت‌های آستان قدس رضوی برای خدمت رسانی به زائران پیاده بارگاه رضوی در ایام آخر صفر خبر داد.

به گزارش «باب الجواد»؛ حامد صادقی در همایش سراسری مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده حضرت رضا(علیه السلام) که صبح امروز در فرهنگسرای زیارت مشهد برگزار شد، گفت: سیاست راهبردی آستان قدس رضوی حمایت از حرکت‌های خود جوش مردمی با انگیزه‌های الهی است. نمونه این حرکت را نیز می توان در جمعیت خدمتگزاران زائرین پیاده حضرت رضا(علیه السلام) دید.

وی با تاکید بر آمادگی کامل آستان قدس رضوی برای برپایی مراسم دهه آخر صفر گفت:‌ تمام توان و ظرفیت آستان قدس رضوی برای خدمت رسانی به زائران در طول سال خصوصا ایام شهادت امام رضا(علیه السلام) بسیج شده است.

سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی ادامه داد: ما خادم زائران امام رضا(علیه السلام) هستیم و تمام ظرفیت‌های این آستان مقدس از جمله خدمه و نیروها به میدان آمده اند تا چه در طول مسیر، چه در داخل شهر مشهد و چه در داخل حرم مطهر رضوی برای افزایش آسایش ‌امنیت و معنویت زائران به خصوص زائران پیاده ایام دهه آخر صفر تلاش کنیم.

در حاشیه این همایش سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی از فرایند ثبت نام و خدمات جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده حضرت رضا(علیه السلام) بازدید کرد.

منبع: آستان نیوز
انتهای پیام/.

مطالب مرتبط